Günümüzde bilindiği üzere insanlar birbirlerine doküman göndermek için en kolay yol olarak e-postaları kullanmaktadır. Bu neden ile Google da Gmail üzerinden gönderilmiş olan dokümanların kolay bulunabilmesi için yeni bir eklenti paketi çıkardı bu eklenti içerisinde dokümanlarınızı zaman kaybetmeden arama butonundan bulmanız tasarlanmıştır.

Google’ın Yeni Eklentileri ile daha kolay arama

Gmailin yeni eklentileri ile artık dokümanlarınızda aramak yapmak artık mümkün Google’ın yeni eklentileri ile zaman kaybetmeden artık mailerinizde, paylaştığınız belgelerde ve dokümanlarda arama yapmanız mümkün kılınmıştır.

Google yeni eklentileri ile Gmail posta kutunuzdaki doküman ve maillerinizi otomatik olarak indeksliyor ve arama yaptığınız zaman bu indekse göre arama sonuçlarınızı size sunuyor. Henüz Google tarafından bu indeksleme işleminin nasıl yapıldığı paylaşılmasa da birçok insan bunun e-mail olarak gönderdiğimiz veya aldığımız dokümanların Google tarafından loglanmasından korkuyor.

Google’ın yeni sunduğu eklentiler parça parça yayına geçmekte ve kullanıcılar için çok kolay bir kullanım sağlamaktadır. Artık Gmail posta kutusu içerisindeki dokümanlarınız da eklentilerin içerisinde arama kapsamına dahil etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.