Dizileri gerçekten yaşıyormuş gibi…

Diziler artık izlendikçe, izlendikçe kendimize dizinin içinden, bizim yaşantımıza uygun karakteri kendimizmiş gibi düşünüp, diziyi içimizde yaşamaktayız. Bu durum kitap okurken her şeyi gözümüzün önünde canlandırıp sanki film izliyormuşuz gibi bir durumdur.

senharikasinc614 Televizyon kültürümüzdeki dizilerin önemi

Dizilerden artık vazgeçebilmemiz imkansız hale gelmiştir. Hem zaman geçirmemiz için hem de Türk aile yapısını, kişilerin yaşadıkları olayları anlatmaları dizi seyreden kişilerin artmasını ve Dizi fragmanı izlenmesini arttırmıştır.

Dizifragmanı kişilerin merakla bekledikleri bölümlerin tanıtımlarını içeren kısa filmlerdir. Sizlere dizinin hangi gün yayınlanacağını, genel olarak hangi olayın geçeceği, yeni kişiler diziye girdimi gibi şeyleri öğrenmemizi sağlayan fragmanlar merakımızı bir nebzede olsa gidermektedir.

Merakınızı ve kaçırdığımız bölümleri dizi izle ,film izle, dizi seyret gibi sitelerden izleyebiliyoruz. Diziyi kaçırmasak bile hayranı olduğumuz diziye doyamayarak internetimizi açarak tekrar tekrar aynı bölümü izleyebiliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.