Kullandığınız laptop ile teknolojiden engellere takılmadan yararlanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin ve Arçelik mağazalarını ziyaret edin. Arçelik mağazalarında sizler için Grundig markalı bilgisayarlar ve bilgisayar ürünleri satışa sunulmaktadır. Notebook kullanarak rahatlıkla teknolojiden yararlanmak istiyorsanız 10/100/1000 Mb/s Ethernet, kensington kilit ve usb 2.0 x 3, vga çıkışı x 1, hdmı x 1, 1 adet mikrofon girişi, 1 adet kulaklık çıkışı, sd, mmc, ms kart okuyucu, dahili mikrofon özelliğine sahip olan bir bilgisayar alın. Notebook / laptop modellerinde bulunan bu özellikler ile internet kullanmaktan, müzik dinlemekten, film izlemekten de büyük keyif alacaksınız.

grundig laptop
grundig laptop

 

Daha Canlı Renkler Daha Doğal Görünüm Ve Notebook Fiyatları

İş yerinizde ve evinizde kısacası siz neredeyseniz oraya gelebilecek güzel bir bilgisayarınız olsun istiyorsanız Arçelik kalitesine güvenin. Arçelik kalitesine güvenerek alacağınız notebook modellerinde; Intel® İşlemci B815 (1.60GHZ 2MB / Çift Çekirdekli) veya Intel® Core™ i3 İşlemci i3-2350M (2.30GHZ 3MB) işlemci, 4 GB DDR – III bellek veya 2GB DDR-III özelliklerinin var olması teknolojiden yararlanırken, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Hızla çalışan, güçlü bir laptop kullanabilmenin vermiş olduğu keyif ile projelerinizi kısa sürede tamamlayabileceksiniz. Türkçe harfli multimedya Q klavye, optik Mouse, 1.3 Mp kamera, dvd disk – dvd yazıcı, kablosuz ağ kartı ile bluetooht, Intel HD ekran kartı özelliği ile de internet kullanımından çok büyük keyif alacaksınız.

Sadece internet kullanımından keyif alacağınız bir laptop / notebook değil, ayrıca genel olarak bilgisayar kullanımından çok büyük keyif alacaksınız. Ürün ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.arcelik.com.tr/bilgisayar-notebook-laptop-urunleri-fiyatlari.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden online olarak anında alışveriş yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.