İlahiler, koca bir bilgi arşivi olan internet dünyasında yerini bulan oldukça önemli paylaşımlardır. İnternet devrinin gelişmesi ve her eve girmesi ile birlikte pek çok bilgi ve paylaşım internet siteleri sayesinde bulunmaktadır.

Herkesin internet üzerinde ki bilgilerden faydalanabilmesi için kurulan pek çok arama motoru da bulunmaktadır. İlahi dinlemek isteyen kişiler de artık internet üzerinden ücretsiz bir şekilde ilahi dinlemektedir.

İlahi seven kişiler için kurulan internet siteleri müzik ve video tarzlarında hizmet vermektedir. Arama motorları sayesinde sitelere giren kişiler en önemli ilahi sanatçılarının yüzlerce eserine ulaşabilmektedir.

İlahi sevenler için kurulmuş olan internet sitelerinde birbirinden kıymetli sanatçıların eserleri bulunurken en dikkat çeken sanatçıların başında ise Adil İslamoğlu. Adil İslamoğlu, yıllardır çıkartmış olduğu ilahi kasetleri ile milyonlarca kişiden beğeni almıştır. Adil İslamoğlu ilahileri dinlemenizi tavsiye etmekteyiz.

İlahi dinlemek için internet ortamını tercih ediyor iseniz sizlere www.ilahilerim.net/ adresini önermekteyiz. Oldukça geniş ilahi arşivi ve sanatçı listesi ile herkesin kulaklarına hitap eden internet sitesi, reklamsız içeriği ve sade görünümü ile ziyaretçilerinden tam not almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.