Hesaplı Kombi Fiyatları Beko’da Sizi Bekliyor Kombi keşif hizmeti, ürün nakliyesi, eski kombi sökümü, yeni kombi montajı, alt bağlantı setine ücretsiz olarak sahip olmak, bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve Beko kalitesini tercih edin. Beko kalitesinde sizin için en uygun olan avantajlar vardır. Kombi hizmeti sunarken ücret talep etmediği gibi birde 3 yıl garanti vermektedir. Kombi kullanarak evinizin ısınma problemini çözümlemiş olursunuz. Evinizde ve iş yerinizde kullanabileceğiniz kombi modellerinin fiyatlarında değişikliklerin olma nedeni ürünlerin sahip olduğu özelliğe göre değişim göstermektedir.

Ücretsiz Kombi Keşif Hizmeti Beko’da

Beko kalitesine sahip bir kombinin teknik ve genel özellikleri arasında: 4 farklı ısıtma sistemi, Lpg – doğalgaz yakıt sistemi, elektronik ateşleme sistemi, baca sistemi / tip hermetik, beyaz, gri ve siyah renk alternatifleri, Lcd ekran bulunuyor. Beko kombi fiyatları alanındaki değişkenlik bu özellikler ile sınırlı değildir. Ayrıca kullanım suyu sıcaklık aralığı 35 -60 derecedir. Tesisat suyu sıcaklık aralığı ise 30 – 85 derecedir. Yükseklik 7mm, genişlik 400 mm, derinlik 300 mm olan kombinin ağırlığı ile 29 kg’dır. Baca borusu uzunluğu 75 cm, maksimum su basıncı 8 bar, minimum su debisi 2,5 lt / dakika, minimum su basıncı 0,15 bardır. Lpg tüketimi 2,1 – 0,8 min / max, sıcaklık su hassasiyeti 1 derecedir. Emniyet sistemi olarak emniyet termostatı kullanılmaktadır. Kombi fiyatları da bu hususlara göre değişmektedir.

Beko kombi modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.krofesyonel.com/hesapli-kombi-fiyatlari-bekoda-sizi-bekliyor/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.