İnternet ve Eğlence Araçları

Sanal ortamda bir çok eğlence araçları bulunmaktadır. İnsanlar boş vakitlerini değerli geçirmek isterler. Kesinlikle bu değerli kelimesinden kastımız tamamen eğlenceli ve bilgi ortamında geçirmek isterler. Bir çok insan interneti eğlence amaçlı kullanmaktadır. Bazıları ise tamamen bilgi alışverişi için kullanmaktadır.

avatar resmi

Sanal ortamda insanların genellikle arkadaşlık sitelerinde gezindikleri görülmektedir. Bu arkadaşlık sitelerinde profiller oluşturarak bir takım bilgi ve eğlenceye dayalı bir şeyler paylaşmaktadırlar. Profillerinde kendileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Aynı zamanda bu profillerde profillerine koyabilecekleri resimler ve avatar resimleri bulunmaktadır. Bir çok Türkiye aşkı ile dolu genç ve orta yaşta ki insanlarımız profillerinde çoğu zaman Türkiye resimleride paylaşmaktadır.

Sonuçta burada bir şeyler savunmaya ve eğlenmeye çalışıyorsunuz. Aynı zamanda Türkiye resimleri ile gençlerimize Türkiye’nin aşkını da aşılamış oluyoruz. Sanal ortam tek kelime ile muhteşem bir sistem üzerine oturtulmuş reel ortamın yan sanayisi olarak adlandırabiliriz.

Arkadaşlık Sitelerinde Profil Düzenleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.