Gerek internette olsun gerekse bilgisayarda olsun bilgisayarla iş yapan, ders çalışan her kim olursa olsun bir müddet sonra sıkılmakta ve bu sıkıntısını dağıtmak istemektedir. İnternetin güzelliklerinden biri de bu can sıkıntısını giderecek internet oyunlarıdır.

ben 10
ben 10

İnternette özellikle flash oyunları çok cazip olmaktadır. Ancak her gün piyasaya çıkan 10larca flash oyun içerisinden artık isteğe göre sıkılmadan oyun bulmak ta zorlaşmıştır.

Sıkıntı dağıtmak isteyen insanlar maalesef saçma oyunlardan dolayı daha da sıkılır hale gelmektedir. http://www.thebestgames.org sitesi herkesin beğeni ile oynayacağı gerçekten de insanın keyfini kaçıran zamanlarda keyfini yerine getirecek oyunlarla donatılmış özel bir sitedir.

best games, the best games kategorileri ile en iyi oyunları bir araya toplamış olan site de hiçbir seçim yapmadan oynayacağınız rastgele bir oyun bile çok hoşunuza gidecektir. Ayrıca new games kategorisinde siteye eklenen en son ve en yeni oyunlar yer almaktadır.

Şunu açıkça belirtmek gerekir ki bu site tam da aradığınız gibi sizin için adeta sizin zevkinize hitap eden en güzel oyunları bir araya getirmiş sitedir. Mutlaka sık kullanılanlarınıza eklemeniz gerekmektedir.

3 comments on “İnternetin en eğlenceli oyunları

  • Çok iyi oyunlar var. Özellikle 3D oyunlar ağırlıklı. Çok süper çook.

  • Adem’in dediği kadar var. Kaliteli paylaşımlar yapıyorlar çoğu siteye göre çok iyi. Baştan sağma değil oyunlar. Teşekkürler. 🙂

  • Bu siteyi beğendim. Özellikle puzzle oyunları oynayan biri olarak gerçekten kaliteli oyunlar mevcut. Puzzle kategorisi süper ya. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.