İnternet sitesi sahipleri sitelerinden oldukça büyük rakamlarda para kazanabiliyorlar günümüzde. Peki, bu nasıl oluyor? Oldukça basit, bunun için sayfalarca kitap okumaya gerek yok. Kullanıcının gözüne güzel görecek, estetik kaygısı güdülerek hazırlanmış bir tasarım ile yine kullanıcı odaklı bir yazılımla bu denilenleri yapmak mümkün.

backlink
backlink

Ancak elbette sadece yazılım ve güzel bir tasarımla bu işi kotarmak mümkün değil. İyi paralar kazanılması için, büyük bir kitlenin sitenizden haberdar olması ve sitenize düzenli olarak girmesi gerekir. Siz zaten iyi bir yazılım ve göze hoş görünen bir tasarımla sitenizi bir kere ziyaret edenin bir daha ziyaret etme olasılığını arttırmış oluyorsunuz.

Yani burada önemli olan aslında büyük kitlelere ulaşmak. Büyük kitlelere ulaşmak içinse de hiç kuşkusuz Google başta olmak üzere diğer arama motorlarında üst sıraya çıkmak gerekiyor. Bunun içinse hiç kuşkusuz kaliteli sitelerden backlink almak gerekiyor.

Ama ben bunlarla uğraşamam diyorsanız, satılığa çıkarılmış olan hazır sitelerden birine talip olabilirsiniz. Oyun sitelerinden, rüya tabirleri sitelerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan http://www.max.com.tr adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3 comments on “İnternetten Para Kazanmak

  • Sitesini satmak isteyenler için güzel bir site gerçekten. Umarım forum olarak da hizmet verirler.

  • Backlink almak içinde güzel bir site. Sadece site satışları ile ilgili olmadığı belli teşekkürler.

  • Webmaster siteleri çoğaldı. Şu an devler arasında da rekabet var. Bu site ise çok farklı bir alanda ve başarılı olur. Değerlendireceğim, öneriniz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.