iPhone 6S Plus, bu zaman kadar iPhone serisinde en iyi telefon olarak piyasaya gelecekken, Apple ve Apple severler bunun heyecanını da bir yandan yaşamaya başladı bile… Yeni nesil akıllı telefonlar içerisinde görebileceğiniz popüler telefon olan iPhone 6S Plus ile neler yapılabilir? Apple’ın ürettiği iPhone serisinde ki bu telefonuyla neler yapılabiliyor? İşte tüm ayrıntılar…

En güçlü cam yüzeyine sahip olacak olan iPhone 6S Plus, Retina HD ekranında olacaktır. Renk seçenekleri arasında Gold renginden sonra şimdi ise roze altın renginde bir seçenekte bu seri ile beraber gelecek…

iphone 6s plus özellikleri
iphone 6s plus özellikleri

Apple A9 İşlemci Kullanıyor!

iPhone 6S Plus modelinde Apple, en iyi şekilde işlemcisini geliştirmiş ve A9 işlemciyle hizmet verecek gibi duruyor. iPhone’da sıradan yapılan işlemler olan fotoğraf çekme, uygulamaları kullanmak ya da internette gezinmek gibi çeşitli her gün yapılan eylemlerden daha üstün performans almak olağan bir şey oluyor!

iPhone 6S Plus Diğer Teknik Özellikleri Nelerdir?

Retina HD ekranıyla gelecek olan iPhone 6S Plus, 1920 x 1080 piksel çözünürlükte olacaktır. Görüntüyü daha net bir şekilde yakınlaştırma, 63 MP’e kadar Panorama imkânı, ön yüzeyde ki ekranda parmak izi ya da yağ tutma sorunu olmayacak bir kaplama… Arka arkaya çekim modu, zaman modu ve eskiye nazaran 3 kat daha yakınlaştırma imkânı!

iphone 6s
iphone 6s

720p HD video kaydı yapacak, arka arkaya çekim işlemlerinizi yapabileceksiniz. Ve benzeri şekilde birçok eş değerde özellikler iPhone 6S Plus satın alanları bekliyor olacak! Siz de bu keyfi yaşamak için Türkiye’de satışa yakında gelecek olan iPhone 6S Plus için ön siparişleri araştırmaya şimdiden başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.