70li yıllarında başlayıp daha sonra 90lı yıllara kadar İspanyol paça olarak devam eden bu moda son yıllarda 2012 yılına girmemizle beraber tekrar moda olmaya başlıyor… Birçok tasarımcının son dönemlerde yaptığı tasarımlar arasında İspanyol paçanın da bulunması gerçekten moda olduğunu tekrar ortaya koydu.

ispanyol paça
ispanyol paça

Genelde koleksiyonlara bakıldığında birçok markanın kotlar üzerine yaptığı İspanyol paça kesimi, 2012 yılında gerçekten damgasını vuracak türlerden… Ayrıca sadece kotlarda değil birçok renkli olan pantolonlarda da bu modele rastlamak gerçekten kolay… Sizlerde şıklığı aramak, eskilerden günümüze gelen İspanyol paçayı kendiniz tekrardan canlandırmak istiyorsanız bu modaya uymalısınız.

İster şık bir dolgu topuklu ayakkabılarla da harika bir spor görünümü kazanabilirsiniz. İspanyol paça olması zaten bu konuda en güzel avantajıdır. Ayrıca bu modelde ki pantolonların birçoğu neredeyse her ortama uyacak derece de olduğu için her yere gidilirken giyilebilir durumdadır.

İspanyol paçanın en güzel yanlarından birisi de bayanların kalçalarının daha düzgün gözükmesinde büyük etkilerinin olmasıdır. Bunun yanı sıra boyda da yine oynama yapan İspanyol paçalı pantolonlar, belli bir boyda ki bayanları dışardan görünüşte daha uzun boylu göstermeyi de başarmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.