Türkiye’deki melek yatırımcılık ekosisteminin oluşturmak ve önplana çıkartmak bunun üzerindede ortak bir dil konuşmasını amaçlayan iyiYatırım Zirvesi için geri sayım başlamış durumda. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan bu zirve 10 Ocak 2013 tarihinde yeniden düzenlenecek.

Sabancı Center’da gerçekleşecek olan bu zirve, Endeavor Türkiye, TÜSİAD ve Angel Resource Institute ortaklığında ve bunların yanında Akbank ve Turkcell’in sponsorluğu ile düzenlenecek.

yatırım zirvesi
yatırım zirvesi

 

Zirvede Kauffman Foundation’a bağlı olan melek yatırımcılık konusunda önemli konferans ve eğitimler düzenleyen Angel Resource ınstitute’dan Robert Obake ve John May’in konuşmaları ise dikkat çeken diğer bir tabir ile altı çizilecek noktalar olarak gösteriliyor.

iyiYatırım Zirve’snde ayrıca, Türkiye’deki girişim ekosisteminin yakında tanıdığı Ali Karabey, Cem Sertoğlu, Emre Kurttepeli, Alp Sault, Özcan Tahincioğlu, İhsan Elgin ve Ziyaboyacıgiller gibi önemli isimlerin konuşmalarının yapacağınıda sizlere belirtelim. Bunun yanı sıra iş dünyasınında önemli isimleri yer alıyor.. Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv ve Ümit Boyner’de bu zirveye katılacak isimler arasında yer alıyor.

Zirvede, girişimcilerin melek yatırımcılara sunum yapacağı özel seanslar da olacak. Özellikle yatırımcılara sunum yapma, melek portfolyo stratejisi, durum tespiti ve değerleme gibi konularında öne çıkacağını sizlere belirtelim.

iyiYatırım Zirvesi gerçekten güzel bir zirve olacak. Başarılı CEO’ların konuşmalarının yanında yurt dışından gelen isimlerin konuşmaları ise genç ve yeni yatırımcıları etkileyecek gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.