İnternette kontrollü ve çocukların gelişimini kötü önde etkilemeyecek site bulmak oldukça zordur. Çoğu site kontrolsüz içerik nedeni ile çocuklara uygun oyunların arasına çocuklara uygun olmayan oyunları da yerleştirir. Bir çok site ise kontrollü olsa da çocukların eğleneceği oyunları bulamaz.

İyi bir oyun sitesi kurabilmek için öncelikle çocukların trendlerini, sevip sevmediklerini, nelerden hoşlandıklarını iyi bilmek gerekir. Dora oyunları olarak bilinen ve http://www.doraoyunlari1.net/ adresinde bulunan oyun sitesi, şu an Türkiye’de çocukların dilinden en iyi anlayan site durumundadır.

dora oyunları

Her gün yüzbinlerce çocuğun girip oyun oynadığı dora oyun siteside tüm oyunlar uzman kontrol ekibi tarafından seçilir. Oyunun sadece heyecanlı değil öğretici de olması seçilmesi için önemli bir etkendir. Dünyada bulunan oyun trendleri aynı anda dora games sitesinde görülebilir.

Bunun yanında Türk oyun mühendislerinin bizim kültürümüze uygun olarak geliştirdiği oyunlar da sitede mevcuttur. Tamamen ücretsiz olan site çocuklar için yüzlerce farklı kategori içerir.

İnternetteki oyunların daha çok erkek çocukları için olduğunu düşünen aileler de kız çocuklarına özel yüzlerce oyunu sitede bulabilirler.

6 comments on “Kız Çocukları İçin Oyunlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.