Kızlarınızı üniversiteye yerleştirirken dikkat!

Hepimiz toplumumuzun kötü gidişatını görüyoruz ve olan olaylardan fazlasıyla etkilendiğimiz gerçeğini de biliyoruz. Toplumumuzda gördüğümüz bu olayların bizi etkilemesi ve kız çocuklarının kendileri korumaları çok zor olduğundan dolayı çocuk ister.

her aile, özellikle erkekler biraz daha fazla erkek çocukları olsun isterler, Kız çocukları olan aileler biraz daha fazla kızlarının üzerlerine bu kötü olaylardan etkilendiklerinden dolayı daha fazla titrerler ve çocuklar üzerinde baskı oluşur.

Kız çocuklarının bu baskılardan kurtulmalarının tek çareyi üniversiteyi kazanmak olarak gördüklerinden çok daha fazla ders çalışarak istedikleri veya istemedikleri bölümü kazansalar bile bir an önce ailelerinin yanından uzaklaşmak isterler. Sizler okula kayıt ve yurtlara kayıt yaptırdıktan hemen sonra dönmeniz

Özgürlükleri adına büyük bir fırsat olmaktadır. Denizli kız öğrenci yurdu bu gibi düşüncelere izin vermeyerek kız çocuklarınızın üniversite şartlarından etkilenmesini imkansız kılıyor.

Denizli kız yurdu kız çocuklarınızın için en ideal yurtlardan biri olup daima kızlarınızın güvende olduğu hissini anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.