Banyo dekorasyonlarının en önemli parçası her zaman küvet olmuştur. Küvet banyo dekorasyonunu gösterecek olan en önemli aktördür. Bu yüzden hanımlar ev dekor eder iken öncelikle banyoyu ilk plana alır. Banyoyu ilk plana aldığı gibi banyo içinde küvet çok önemlidir.

Ev dekor edilir iken diğer alanlara gösterilmeyen özen her zaman banyoya gösterilir. ev dekor edilir iken dekoru gösterecek olan yerlerin en başında banyo ve küvet gelir. Küvet banyonun fiziki konumuna göre değişiklik göstereceğinden öncelikle banyonuzun fiziki konumunu belirlemelisiniz. Eğer banyonuz ufak ise ona göre küvet seçimi sizin için daha iyi olacaktır. Eğer banyo şekilsiz ise köşeli ve eğimli küvetler size yardımcı olacaktır.

küvet
küvet

Küvet alacak olan kişi banyonun fiziki durumunu öncelikle not etmelidir. Banyo ölçüsünü de aldıktan sonra bir kroki çizip o şekilde küvet almaya gidilmelidir. Çiziminize göre küvet seçimi yapmak daha kolay olacak ve yetkililer size daha rahat hizmet verecektir.

Küvet almaya karar verenler çok ciddi araştırma yapmadan karar vermemelidir. Öncelikle internetin imkanlarını kullanmalı ve buradan bilgi almalıdır. Siz de bu bilgiler eşliğinde www.basakkuvet.com sitesinden yardım alabilirsiniz.

3 comments on “Küvet seçiminin banyolar için önemi

  • Çocuklarım için ayrı bir küvet düşünüyorum. Acaba 5-6 yaş çocuk için küvet seçeneğiniz bulunuyor mu ?

  • Tamamen istediğim özelliklere sahip bir ev yaptırıyorum. Küvetide aklımda tasarladığım bir küvet olsun istiyorum. Bunu yapabilir misiniz ?

  • Yazlığımız için küvet düşünüyoruz eşimle ama fiyat konusunda bilgimiz yok. Fiyat aralıkları tam olarak nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.