Yılların verdiği tecrübe ile size hizmet veren Eca aynı tecrübeyi servis hizmetlerinde gösterebilme imkanına sahiptir. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan firma tecrübeli ve işinde uzman yetkilileri ile her türlü eca servisi kombi arızalarına anında servis ile müdahale imkanı sunmaktadırlar. Maltepe Eca Servisi Maltepe ilçesinde bulunan bütün Eca kombilerin bakım ve onarımını yapabilme yetkisine ve imkanına sahiptir.

eca servisi
eca servisi

 

Firmalar için en önemli olan nokta ürünü satabilmek kadar ardından müşteriye sundukları hizmetlerdir. Bunların başında da hiç şüphesiz servis hizmetleri gelmektedir. Kaliteli bir servis hizmeti sunan firma her zaman tercih sebebinin başında olmuştur ki Eca’da kaliteli hizmet anlayışını benimsediğinden dolayı yıllardır kombi sektöründe bir numara olarak hizmet vermektedir diyebiliriz. Kombi arızalarınıza anında müdahale imkanı sunan servis elemanları sayesinde mağduriyetiniz hemen giderilebilemkte ve bu hizmeti 7 gün 24 saat boyunca alabilme imkanına sahip olabilmektesiniz. Kombileriniz için orijinal yedek parça değişimi de yine bu servis yetkilileri sayesinde yapılabilmektedir.

Eca kombileri ve servisleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.ecaservisiniz.net adresini ziyaret ediniz.

3 comments on “Maltepe Eca Servisi

  • Gerçekten 7 gün 24 saat servisiniz var mı acaba? Eğer var ise gerçekten tebrikler…

  • Tuncel bende merak etmiştim, ama bir gün gerçekten su tesisatım arıza yaptı. Aradım bende madem 7/24 diye, gecenin bir vakti elemanlar geldi, yaptılar gittiler.

  • Kombi sektöründe gerçekten en iyi marka budur. Tabi ki bana göre, hem kombilerin görünüşleri bile daha hoş bu markada 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.