Mantıklı evlilik kararı

Kimse evlenirken, bu evlilikte mutsuz olsam bile nasıl olsa birini daha bulurum yine evlenirim o da olmadı bir daha evlenirim demez. Evlenirken bir ömür boyu mutlu olabileceğini düşündüğü insanla birlikte olmak ister.

Bu nedenle evlenilmeden önce birbirine seven eş adayları birbirlerinden uzak kalarak bu kararı kendi kendilerine düşünerek veya eş adayları birbirleriyle konuşarak birbirlerinden emin olmak isterler. Sonu evlilik olan bu düşüncelerin sonunda ayrılıklar da olabiliyor.

İnsanlar evlilik konusunda karar verirken internet evliliklerini akıllarına getirmeyerek yanlış yaptıklarına inanıyorum. İnsanların nerede gerçek aşkı, sevgiyi, mutluluğu bulabileceği gerçekten belli olmamaktadır. İnternette bulunan evlilik sitesi gibi sitelerde gerçekten bir ömür boyu çok mutlu huzurlu olan evlenmiş olan çiftler mevcuttur. İnternet evlilikleri evlilik konusunda kararlarınız arasında mutlaka olmalıdır.

Müslüman toplumda yaşadığımızdan dolayı internette bulunan İslami evlilik sitelerinde ailelerinizin tam olarak istediği gelin veya damat adayları bulabilirsiniz. Bu kişilerden hem aileniz hem de siz bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.