Dünya üzerinde bulunan ülkeler birbirleriyle bir Pazar yarışı içinde üretim yapmaktadır. Kimi ülkeler kendi tasarımlarını yaparken kimi ülkelerde o tasarımları daha ucuza mal etme yarışı içindedir. Her birinin kalitesi farklı olmasına rağmen her birinin alıcı kitlesi farklıdır.

çin son zamanlarda üretimini en çok artırmış ülkelerden olup hemen hemen bütün sektörlerde üretim yapmaya başlamış bir ülke haline gelmiştir. Çin’de üretilen malların hepsi dünyanın hemen hemen her yerinde kullanılmaktadır ve bu bağlamda çinin ürettiği bütün her şey dünyaca bilinmektedir.

çin fuarları

Çin’de yapılan üretim ucuz oluşuyla bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı ürünü başka ülkeler belki birkaç misli fiyatına satarken Çin’de üretilen ürünler çok daha ucuza satışa sunulmaktadır ve hal böyle olunca birçok ülke Çin’den ürün alma yoluna gitmektedir.

Bu ürünleri satabilmek için çin fuarları açılmakta ve bu fuarlar çok geniş ürün seçeneğini bünyesinde bulundurmaktadır. Dünyanın bütün ülkelerinden iş adamları için çin danışmanlık firmalarıyla bu fuarlara katılmaktadır. Çin fuarları ve Çin’de yapılan üretimlerin sektörleri ve çinin sanayisine dair aradığınız her şeyi http://www.marisglobal.com adresli web sitesinden bulabilirsiniz.

3 comments on “Maris Global ile çin fuarları

  • Fuarlarda uluslararası büyük firmalardan katılım oluyor mu yoksa genellikle çin firmaları mı ?

  • Çin Ticaret odasına katılmamız için neler gereklidir orada fabrikamız olması gerekyior mu yoksa ihtalatçı olarak ticaret odasına katılabilir miyiz bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

  • 2012 ve 2013 yıllarındaki tekstil fuarlarıyla ilgili bilgi alabilir miyim katılım şartları nelerdir ve fuar tarihleri ne zaman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.