Medikal teknolojiler bugün hem doğrudan hastanın kullanımına sunulabiliyor hem de tıp uzmanlarının işlerini kolaylaştırıcı, yardımcı materyaller olarak tıbbın her alanında karşımıza çıkabiliyor.

Bu alandaki bir kategori de fizik tedavi cihazlarıdır. Bu cihazlara fizik tedavi ve rehabilitasyon biliminin hem teşhiste hem tedavide hem de tıbbi araştırmalarda kullandığı yani fizik tedavi alanının her aşamasında kullanılabilen cihazlar dahildir. Bugün fizyoterapistler fizik tedavi cihazlarını hem kendileri tedavi uygulamalarında kullanıyor hem de hastalarının kullanımını tavsiye ederek kendi kendine tedavi uygulamalarına kapı açıyorlar.

elektroteknik medikal
elektroteknik medikal

Elektro Teknik Medikal şirketi 1988 yılından bu yana hem bu tip cihazların tedarikinde hem de endüstriyel laboratuar cihazları alanında son kullanıcıya ve tıpçılara hizmet vermekte, sadece medikal ürünleri tedarik hizmetleriyle kalmayıp, teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Elektro Teknik Medikal’in internet sitesine girdiğinizde hasta alt bezleri gibi çok önemli ihtiyaçlardan tutun da tıbbi bütün cihazlara kadar bütün tedarik malzemeleri bulmak mümkün.

Tıbbi teknoloji ürünü Pulse oksimetre cihazları gibi kardiyoloji alanında kullanılan ve kalbimizin oksijen miktarlarını ölçen cihazlar da Elektro Teknik Medikal’in tedarik alanına girmektedir.

Tıbbi teknolojik alanda ve medikal sektöründe bütün ihtiyaçlarınız için http://www.elektroteknikmedikal.com/ adresine davetlisiniz!

3 comments on “Medikal alanında aradığınız her şey burada!

  • Dedemin medikal eşyalarını bu siteden almıştık. Çok uygundu dışarıdakilerden.

  • Kaliteli malzemeleri var. Her konuda müşteri memnuniyeti fazla. Teşekkürler.

  • Bende bikaç sipariş verdim Kaliteli ve kullanışlı cıktılar. Herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.