Kimya sektörü, hemen her alanda yaşanan teknolojik gelişmeye ayak uydurarak günümüze geldiğimizde oldukça gelişti. Aslında bütün sanayi kollarının gelişmesi birbiri ile bağlantılı olduğundan, bu sanayi kollarının ürettiği endüstriyel ürünlerinde gelişmesi ve çeşitlenmesi de bu durum ile doğru orantılı olarak gerçekleşmiştir.

melamin
melamin

Günümüzde çoğunlukla kullandığımız tabakların üretiminde kullanılan melamin hammaddesi, ısıyla şekillendirilerek oldukça sert bir madde olduğundan tabak, bardak gibi mutfak ürünlerinde sıklıkla kullanılır. Yüksel gerilme direnci, sertliği ve mikrodalga fırın gibi yüksek ısıya maruz kaldığında ısınmama özelliği ile bu hammaddenin kullanımı mutfak ürünleri üreten endüstriler için oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir.

Söz konusu ürünün tedariğini yapmakta olan Kumru Kimya, stoklarında sürekli olarak bulundurduğu beyaz renk melamin ile özellikle beyaz renk tabak üretmek isteyen işletmelerin imdadına yetişiyor. İstenilen anda işletmelerin depolarına söz konusu maddeyi sevk eden firma, renkli melamin isteklerinde de 1 ay içinde teslim edilmek üzere sipariş almakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.