Türkiye’nin yaşanabilir şehirler sıralamasında ilk 10 içerisinde olan Mersin, son 5 yılda büyük bir şehir yapılanması içerisindedir. Yerli tatilci merkezlerinden birisi olan bu şehir, çarpık kentleşmeyi kaldırmak ve yerine modern bir şehir görünümünü kazanmak istiyor. Bunu yaparken de 2 farklı yerden yardım almakta.

Yardım aldığı yerlerden ilki ve en önemlisi yeni yaşam alanları kuran ve kişileri ev sahibi eden firmalardır. Bu firmaların başında emlak firmaları geliyor. Kiralık ve satılık ev, arsa ya da iş yerlerinin çoğu emlak firmalarının elinden geçiyor. Yaşam kalitesini artırmak için kurulan yeni site ya da ev grupları insanların da komşuluk ilişkilerini artırıyor. Sitenin içinde bulunan sosyal tesisler sayesinde birlikte futbol oynuyor ya da kamelyalar da sohbet ediyorlar.

mezitli viranşehir satılık ev imkanı

Mersin’in büyüyen ilçesi mezitli viranşehir satılık evleri tam aradığınız gibi bir yapıya sahiptir. Lüks evlerin yanı sıra çocuklarınızın oynayacağı büyük alanlar da bulunmaktadır. Bunun yanında güvenlik de üst düzeydir. Sadece güvenlik görevlileri tarafından değil, kurulan büyük bir güvenlik sistemi ile de korunuyor.

Sizde mezitli kuyulukta satılık evler hakkında detaylı bilgi almak için http://www.emlakz.com adresinden edinebilirsiniz.

3 comments on “Mezitli viranşehir satılık ev imkanı

  • mersinde nufusun gittikçe artması kiralık ve satılık ev fiyatlarını oldukça arttırmıs durumda 🙂

  • nüfusun artmıs olması mersının son donemde ne kadar gelıstıgının kanıtı bence 🙂 yasam kosulları rahat bir şehir ama 🙂

  • son donemde oldukca gelıstıgı dogru 🙂 buna bende sahıt oldum. denizinin cok tuzlu ve hava sıcaklıgı fazla ama yasanmaya deger bı sehır 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.