Ah kilolarımız ah… Bir türlü sonuna kadar götüremediğimiz diyetler, hemen yorulduğumuz spor disiplini, moralimizi bozacak “sen kilo mu aldın” gibi sorular ve daha bu konuya ilişkin neler var neler?

Belki çok az bir kilo fazlalığımız var, belki de sınırdayız, hatta belki de çoktan geçtik sınırı. İşte hal böyle olunca ve bir yandan kiloları vermek de gerekince diyet, spor gibi bilinen zayıflama programlarının yanına başka çeşitler de eklemek zorunda kalabiliriz.

mezoterapi
mezoterapi

Gelişen teknoloji ve ilerleyen bilim sayesinde her gün yeni buluşlar yaşanıyor. Yepyeni teknikler, canımızı yakmadan ve bizi yormadan başka seçenekler… Bunların hepsi bizler için. İşte bizim için yaratılmış bir yeni zayıflama şekli de; mezoterapi ile zayıflama yöntemidir.

Acaba bu yöntem nasıl gerçekleşir diye soranlarınız varsa açıklamaya çalışalım; belli bir alanı zayıflatmak için kullanılan bu yöntemde kiloları yani yağları yok etmek için içine bu işe yarayacak özel bir ilaç konmuş iğne ile işlem gerçekleşir. Bu sayede yağlar yavaş yavaş kaybedilmeye çalışır. İşe yarayıp yaramama konusunda ise ancak bunu uzmanınızla konuşup, öyle kararlaştırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.