Apple yaptığı hamlelerle her zaman göz boyamayı başarmıştır. Ortaya çıkardığı son ürünlerlede görülüyorki hem tasarım hemde teknolojik içeriği iyi bir şekilde buluşturabilen apple piyasanın adeta şahı niteliğindedir diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone 5’ten bir gün öncesinde yeni mini iPad’in resimleri piyasaya sızdırılmıştı.

Bu durum kafalarda soru işaretini beraberinde getirdi. Ekim ayında bir konferansla tanıtacağı yeni ürününün görüntüleri ne kadar gerçektir bilinmez. Mini iPad’in 7 inçlik bir boyuta sahip olacağı ve yaklaşık olarak 199-299 dolar civarında bir fiyat ile piyasaya sürüleceği gelen duyumlar arasında yer almaktadır.

Mini iPad'in Fotoğrafıda Piyasaya Sızdı
Mini iPad’in Fotoğrafıda Piyasaya Sızdı

Çin’de bulunan blog sayfası Dgtle’de ilk kez yayınlanan görüntülerin ışığında Fransız internet sitesi NowhereElse bu ürünün başka ellere sızdığı iddiasını ortaya attı. Bu görüntülerin çoğu iPhone 5 tanıtımı ile doğrulanınca görüntülere ilgide bir hayli arttı diyebiliriz. Apple ortaya çıkardığı ürünlerle her zaman gündemde olan bir kuruluş olarak göze çarpmaktadır.

Bu denli küçük bir iPad ile görücülerin karşısına çıkacağınıda düşünürsek sanırım Apple’ı bu piyasada tutabilecek bir gücün çok zor çıkacağıda ortadadır. Rakiplerini imrendiren gelişmelerle gündemde her zmaan olan Apple bu gürüntülerle de şimdiden hem rakiplerini imrendirdi hemde tüketicilerin ilgisinide çekmeyi başardı. Henüz görüntüler tam olarak netlik kazanmasada ekim ayındaki konferansı sabırsızlıkla beklenmektedir. Apple rakiplerini imrendire dursun biz her türlü gelişmeyi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

5 comments on “Mini iPad’in Fotoğrafıda Piyasaya Sızdı

  • süper ya herkez 1-2 milyar veremiyor makinalara çok iyi olmuş güzel de duruyor.

  • Ucuz olması ve çoğu işlevi aynen görebilmesi bence çok iyi bir avantaj umarım daha iyi yerlere gelir ipad.

  • Apple’ın bir gün orta gelirli aileleri de düşünerek bir üretimde bulunacağı aklımdan geçmezdi. Hayırlısı bakalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.