Evinizde ya da iş yerinizde müzik dinlemek, dinlediğiniz müzikten fazlasıyla zevk almak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve Grundig mağazalarını ziyaret edin. Grundig mağazalarında en güzel müzik seti modelleri ile tanışma şansınız olacaktır. Müzik seti kullanırken, doyasıya müzik dinlemenin vermiş olduğu keyfi yaşayacaksınız. Daha önceleri dinlemiş olduğunuz müzikten çok daha fazla keyif almış olacaksınız. Evinizde, iş yerinizde, bahçenizde, balkonunuzda kısacası dilediğiniz her yerde müziğe duyduğunuz ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Bir insanın günlük yaşantısında ihtiyaç duyduklarından biri de müziktir. Grundig, sizin müziğe duyduğunuz bu ihtiyacı kusursuz bir şekilde karşılamak üzere ürünler tasarlıyor.

grundig müzik seti
grundig müzik seti

 

Müzik Seti Ve I Phone Docking Özelliği

Müzik seti modellerinin genel ve teknik özellikleri kullanmış olduğunuz üründen beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Müzik setine dair olan beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak üzere hazırlanmış özellikler, düşünülen ince detaylarla birlikte artık şarkı dinlemek, radyo dinlemek, telefonunuzdaki şarkıları dinlemek çok kolay. Çok keyifli ve kusursuz bir müzik kalitesine sahip oluyor. Müzik seti modelini daha fonksiyonel kullanabilmeniz için sd kart girişi, usb girişi ve usb – sd karta kayıt özellikleri vardır. Cd çalar, dijital radyo özelliği de vardır. Bu özelliklerin yanı sıra I phone docking özelliği ile kullanmış olduğunuz akıllı telefonunuzdaki şarkıları Grundig kaliteli hoparlörlerden dinleme imkanına sahip olacaksınız. Partilerinizde daha kuvvetli bir ses ile müziğin keyfine varacaksınız.  Grundig müzik çalarların dosya formatı mp3 ve Wma’dır.

Bu ürün ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.grundig.com.tr/ses-ve-goruntu/ses-grubu/ums-2010-mikro-muzik-seti/  adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürünün görselini görebilir, yakından inceleme imkanına sahip olabilirsiniz.  Ayrıca ürünün özelliklerini diğer benzer ürünler ile de kıyaslama imkanınız olacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.