Affiliate-satış ortaklığı son günlerin e-ticaret yapanları tarafından rağbet gören sistemi olmuştur. affiliate-satış ortaklığı e-ticaret yapanların dayanışması olduğu gibi bu dayanışmadan para da kazanılmaktadır. Kendi sitenizden diğer siteye reklam verdiğiniz gibi onlarda sizin siteniz için reklam vermektedir.

Sizin site vasıtası ile telefon siparişi alındığın ise sistem bunu kayda geçirmek de ve anlaşmanız gereği olan miktar hesabınıza yatırılmaktadır. Gelecek de e-ticaret sistemde çok daha fazla yer alacak ve dolayısı ile ciroların büyük kısmı buradan yapılacaktır. Bu yüzden önemli şirketler burada yerini şimdiden ayırtmaya çalışmaktadır.

affiliate
affiliate

Affiliate-satış ortaklığı gibi sistemler ile de bunu kalıcı olarak yapmaya gayret etmektedir. Affiliate-satış ortaklığı ile karşılıklı olarak para kazanılmak da ve kaçarı olmamaktadır. Teknolojinin desteklediği sistem ne kadar kişinin sizin sitenizden geldiğini göstermektedir. Günümüzde bile ticari cirolarda e-ticaret önemli ölçüde pay kapmaya başlamıştır.

İnsanlar e-ticaret üzerinden satışları çabuk benimsemiş ve giderek de buraya kilitlenmeye başlamıştır. Son derece güvenli olarak kurulan ödeme sistemleri de artık sorun yaratmamak ile birlikte oldukça güven vermeye başlamıştır. Siz de bu sisteme dahil olmak isterseniz yapmanız gereken ilk iş www.affiliateengineer.com sitesini ziyaret etmek olmalıdır.

3 comments on “Neden affiliate-satış ortaklığı yapmalıyım

  • Gerçekten kaliteli bir siteymiş. Bende başladım bu işlere hadi hayırlısı. 🙂

  • Kasım ufaktan başlarsın ama ileride ilerletirsen çok para var bu işte.. 🙂

  • Önceden beri yapmaktayım bu işleri.. Tıklama işine yeni girdim hadi bakalım. 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.