Dünyada GTA gibi büyük yankı getiren Need For Speed oyunun Most Wanted serisi bir kaç yıl önce bizlerle olmuştu.. Android cihazlarla da kısa bir zaman önce karşımıza çıkmıştı. Nvidia Tegra 3 desteğinde hazırlanan oyun, üst düzey grafikleri ve eğlenceli yarışları ile dikkatleri üstüne toplamayı başarmıştı.

nfs most wanted
nfs most wanted

5 dolar ile 7 dolar arasında değişen bir fiyata sahip olsa da NFS Most Wanted’ın Google Play’deki başlangıç fiyatı 7 dolar olarak belirlenmişti ancak bunun hemen ardından 5 dolara inen fiyat şu an sadece 1 dolar.. 1 dolar karşılığında satın alabildiğiniz oyunun öncelikle 12 MB’lık bir sürümü iniyor daha sonra ise Wi-fi bağlantısı ile 560 MB’lık oyun dosyasını kısa bir zaman içerisinde indirebiliyorsunuz.

Yarış oyunları denince akla ilk gelen her zaman ki Need For Speed’dir.. Bu eğlenceli oyunun Most Wanted serisini bu fiyata kaçırmamanızı tavsiye ederiz. %85 indirimi ile NFS Most Wanted’ın bu indirimle daha ne kadar satılacağı henüz tam olarak bilinmiyor..

Fakat kullanıcılar için büyük bir fırsat var. Gerçekten PC sürümü büyük yankı getirmişti. Şüphesiz Android sürümü de bir o kadar ses getirecektir. Fiyat indirimi mükemmel bir fırsat kullanıcılar kesinlikle bu fırsatı değerlendirmeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.