Her zaman kullanabileceğiniz bir bilgisayarınızın olmasını istiyorsanız Grundig kalitesini tercih edebilirsiniz. Grundig markalı güzel bir netbook ya da notebook modelleri ile rahat edecek, teknolojiden çok daha iyi bir şekilde yararlanabileceksiniz. Teknolojiden çok daha iyi bir şekilde yararlanabilmeniz için, internetten yararlanabilmeniz için gerekli olan teknik ve genel özellikler, Grundig kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. İsteklerinizi karşılayabileceğiniz hoş bir notebook sahibi olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve hemen Grundig mağazalarını ziyaret etmek için harekete geçin.

 

notebook bağlantı noktaları
notebook bağlantı noktaları

Netbook Özellikleri Ve Kullanımdaki Kolaylık

İsteklerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek özelliklere sahip olan bilgisayar modellerinin özellikleri şu şekildedir; bağlantı noktaları da şu şekildedir; usb 2.0 x 3, vga çıkışı x 1, hdmı x 1, 1 adet mikrofon girişi, 1 adet kulaklık çıkışı, sd, mmc, ms kart okuyucudur. Dahili mikrofon, dahili hoparlör, Q klavye, Türkçe klavye, 2,5 kg ağırlık, Kengston kilit ile güvenlik sağlanmaktadır. Bu özelliklerle birlikte GNB 1540 A1 B6 modeline sahip bir Grundig notebook / netbook modelinin 6 hücreli Li – on 4400 mAh bataryası vardır. Modelin işlemcisi: Intel® Celeron® İşlemci B815 (1.60GHZ 2MB), İşletim sistemi; Orijinal Windows® 7 Starter TR, ekran boyutu; 15.6” WXGA(1366 x 768), bellek kapasitesi: 2 GB DDR-III, sabit disk kapasitesi 320 Gb, Ekran Kartı: Mobile Intel HD, Optik Disk: DVD Yazıcı, 1.3 M pixel kamera, 10/100/1000 Mbps ağ bağdaştırıcısı, kablosuz ağ kartı, bluetooth, yonga seti: Intel HM65 özelliğindedir.

Netbook ya da notebook alacağınızda bu özelliklerin olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. teknolojiden çok daha fazla yararlanmanızı sağlayacak olan bu netbook, notebook özelliklerine ait modellere dair daha fazla bilgi edinmek için http://www.grundig.com.tr/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiket: grundig notebook fiyatları

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.