Nakliyat sektörünün hızla gelişmesi ile birlikte büyük işler yapmak isteyen firmalar bir çok yenilik ve değişikliklere imza atmaya devam ediyor. Kullanıcılarından tam not almak ve referans listesini sürekli en yüksek düzeyde tutmak isteyen firmalar, küçük ancak etkili yöntemler ile amaçlarında ilerlemekteler.

Nakliyat sektörünün en önemli parçalardan birisi, eşyaların taşınacağı kutulardır. Bir çok firma düşük maliyet peşinde koşmak için ucuz ve sağlam olmayan ürünler kullanmakta. Bunun tam aksine büyük firmalar kullanıcı bağlamak adına kaliteli koliler kullanmakta. Bayanların çok hassas oldukları noktalardan biri şüphe yok ki değerli eşyalarının nasıl taşınacağıdır. Buna çok önem gösterirler ve dikkatleri sadece bunun üzerindedir.

eLQQK mukavva ve koli üreten firmalar

Bu yönden de bir çok yeniliğe giden nakliyat firmaları kırılacak eşyalar için ürettikleri oluklu mukavva kutular ile müşterilerinden tam not almayı başarmakta. Taşınmakta olan bir çok kırılacak eşya için önlem almanızı yarayan oluklu mukavva kutular, hem sizin firmanızın geleceği için hem de müşterilerinizin memnuniyeti için bire bir bir malzemedir.

Diğer küçük bir ayrıntı ise kolilerin üzerindedir. Bir çok nakliyat firması artık ofset baskılı kutular kullanmakta ve müşterileri tarafından işlerini ne kadar ciddiye aldığını vurguluyor. Eğer sizde koli ve ambalaj kalitenizi arttırmak istiyorsanız 0212 659 15 26 numaralı telefonu arayarak geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.