Aracınıza ait olan oto anahtarının yedeğini bastırmak istiyor olabilirsiniz fakat bu konuda size yardımcı olabilecek firma sayısı çok azdır. Bunun başlıca sebeplerini sayacak olursak, ilk olarak yasal sıkıntıların varlığından bahsedebiliriz.

Fakat bu konuda da size yardımcı olan çeşitli firmalar bulunmaktadır, aracınızın ruhsatının sizin adınıza olduğunu gördükten sonra aracınız için yedek anahtar üretimi yaparak sorunlarınıza çözüm üretebiliyorlar.

otomobil anahtarı
otomobil anahtarı

Bir sonraki husus ise otomobil anahtarı üretiminin normal anahtarlara göre çok daha zor olmasıdır. Çünkü genel yargı, otomobil anahtarının yedeğini ancak yetkili servisin başarılı bir şekilde üretebileceğidir. İşte bu yargıları kırmayı başaran bir firma var ve biz bu yazımızda size bahsi geçen firmayı önermek istiyoruz.

Ruhsat bilgilerinizin kontrolünün ardından, siz çayınızı yudumlarken çalışmalarını sürdüren yetkili personelin; siz çayınızı bitirip iki çift laft edene kadar anahtarınızı hazırladığı ve sizi mest ederek uğurladığı bu firmamızın ismi Özen Elektronik Anahtardır. Tüm araçlar için oto anahtarı üretimi yapabilen Özen Elektronik Anahtar, sektördeki uzman firmalar arasında yer almaktadır.

Gerek audi anahtarı, gerek renault anahtarı konusunda olsun; tüm araçların otomobil anahtarı üretimi konusunda 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti veren firmanın resmi web sitesine http://www.otomobilanahtari.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

3 comments on “Otomobil anahtarının yedeğini nasıl bastırırız?

  • Hayatta her şey insanın başına gelebilir.O yüzden iş işten geçmeden önce tedbirimizi almamız lazım.Otomobil anahtarları da bunlardan biri

  • Otomobil anahtarı öyle ev anahtarı çektirmeye benzemez kasvetli ve zor bir iş her yerde bulunmaz diyordum ki ta ki burayı görene kadar

  • 1 adet renault anahtarı aldım yedek olarak bekletiyorum.Neme lazım bir şey olur kaybolur filan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.