İnsanların çoğu gününü bankalarda geçirebiliyor. Çünkü banka aktif olarak çalıştığı için günde bin tane işlem gerçekleştiriyor. Bu yüzden çalışanlarda sıkıntı çekiyor, banka müşterileri de.

Kredi işlemler, para aktarma veya çekme işlemlerine büyük vakit ayırmak gerekiyor. Sıranın gelmesi falan derken rahat 2 saatiniz gidebiliyor. Seri işlem yapmak için başka bankalara da uğrayabilirsiniz. Yani şube değiştirerek.

Bankalar
Bankalar

Bankalar

Bankalar işlemlerini yaparken büyük resmiyetle çalışır ve  büyük bir yükle. Çünkü bir hata da büyük zorluklar ortaya çıkabilir. Bir banka hesabı numarasındaki bir harfin yanlışı başkasına para aktarmaya kadar gidebiliyor. Hatta son günlerde bu olaylar çok konuşulmuştu ve yaşanmıştı. Banka dolandırıcılarına da dikkat. Aslında telefon dolandırıcıları. Sizlere bankalara yönlendiriyorlar ve bütün paranızı çekebiliyor. Hatta yönlendirmeden hesap numaranızı ve kredi kartı şifrenize ulaşarak. Sakına kanmayın böyle şeylere..

Başka banka şubelerine ulaşmak, krediler hakkında bilgi almak, seri bir şekilde banka işlemleriniz gerçekleştirmek için yakınınızda bulunan banka şube ve ATM’lerini listeleyen bir site öneriyorum size.. bu adres üzerinden istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

3 comments on “Pratik bankacılık işlemleri

  • Bankalara her zaman ihtiyaç duyabiliriz. O yüzden bulunduğumuz yerdeki bankalarıda unutunca böyle siteler yardımımıza koşuyor. Teşekkürler.

  • Bankada işler hızlı yürür. Sıra çok olunca başka bir bankaya gitmek istersiniz ve adresi kaybedersiniz. Tabi böyle sitelerde hemen adresi size aktarı verir.

  • Özkan beye katılıyorum. Böyle siteler olmasa ne yapardık ? Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.