Yemek yapmak yemek yemek kadar eğlenceli bir iştir. Uzaktan bakıldığı zaman zor ya da sıkıcı gibi görünse de yemek yapmak aslında ruhunuzu dinlendirmek ve egonuzu tatmin etmek için gayet basit bir yöntemdir.

İlk başlarda yemek yapmaya başladığınızda belki biraz zorlanırsınız fakat daha sonraları yemek yapmanın püf noktalarını öğrendikten sonra güzel yemekler yapabilirsiniz. Güzel yemek yaptıkça insan kendini daha mutlu hisseder özellikle de yemeklerinizin başkaları tarafından beğenilmesi o yemeği yapmak için harcadığınız emeğin tamamına değer.

çilekli pasta tarifleri
çilekli pasta tarifleri

Pasta yapmak yemek yapmaktan daha eğlencelidir. Sevdiğiniz pastaların tariflerine internetten kolayca ulaşarak evinizde dilediğiniz pastayı yapabilirsiniz. Genellikle pastaların yapımında kullanılan malzemeler aynıdır.

Ancak süslemeleri farklı olabilir ya da çilekli pasta tariflerinde malzeme olarak çilek kullanılırken muzlu pasta yaparken çilek yerine muz kullanılır. Genelde 1 kek arasına kremanın yerleştirilmesiyle kolay pastalar elde edebilirsiniz. Üzerlerini ise dilerseniz çikolata ile dilerseniz renkli şekerlerle süsleyebilirsiniz.

Çilekli pasta tariflerine ve daha fazla birçok tatlı çeşidine ulaşmak için www.cilekli.net adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

3 comments on “Renkli pastalar

  • Çilekli pasta yapmayı öğrettiniz. Portakallı, elmalı pastada yapmak istiyorum tarif verir misiniz ?

  • Şeker hastası bir babam var. Ona pasta yapmak istiyorum ama neleri eksik koyarsam kıvamı bozulmaz ?

  • Çilekli pasta gerçekten de güzel oluyor. Geçen gün bir kafe de denemiştim tekrar denemeyi düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.