Saç dökülmesi erkeklerin olduğu kadar kadınlarında önemli sorunları arasında yer almaktadır. Saç dökülmesi birçok nedene bağlı olmakla birlikte öncelikle genetik sorunlardan ötürü meydana gelir. Bu noktada modern tıbbın bunu önleyici ilaçlar geliştirmesi de günümüze kadar mümkün olmamaktadır. İlerleyen yaşlarda saç dökülmesi gerçekleştiği gibi genetik nedenlerden ötürü çok genç yaşlarda da olası hale gelmiştir.

Bu nedenle saç ekimi gündeme gelmiş ve uzun araştırma ve geliştirmelerden sonra mümkün hale getirilmiştir. Saç ekimi konusunda çok önemli kuruluşlar kesin olarak saç ekimi gerçekleştirmeyi becermiştir. Saç ekim için hijyen koşullar çok önem arz ettiğinden buna ayrıca önem verilmiştir.

saç ekim
saç ekim

Saç ekim ülkemizde diğer ülkelere göre çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmek de ve onlara göre de çok cazip fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden ülkemize saç ekimi için gelenlerin sayısı da küçümsenmeyecek ölçüde ilerlemiştir.

Saç ekim için öncelikle yapılması gereken ise randevu almak olmalıdır. Randevu alındıktan sonra önce durumunuz incelenecek ve sonrasında da zaman kaybınızın önlenmesi için gün verilecektir. Bu nedenle saç ekimi için www.sacekimturkiye.com.tr sitesini ziyaret etmek ve buradan alacağınız bilgi ve randevu ile saç ekim gerçekleştirilecektir.

3 comments on “Saç ekimi nerede yapılır

  • Alnımın üst kısılarına kafamın iki yanına saç ektirmeyti düşünüyourm bu yaklaşık kaç seans ve kaç hafta sürer ?

  • 2 yıl önce saç ekimi yaptırdım ilk 6 ay çok memnundum fakat şimdi bu ekim yaptırdığım yerlerde yine ekilen saçlar bile dökülmeye başladı bunun çözümü nedir

  • Saç ekiminde hijyen neden çok önemlidir sonuçta ameliyat gibi bir yerimiz açılmıyor enfeksiyon kapma riski yok ? Bu konuyu merak ettim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.