Windows 8’in çıkmasından sonra bir çok telefon ve tablet markası bu işletim sistemine sahip tamamen yeni modeller geliştirmeye başladılar. Bu markalardan birisi de, hiç kuşkusuz teknolojiyi çok sıkı bir şekilde takip eden ve son yıllarda adından çokça söz ettiren Samsung.

Windows Phone 8 akıllı telefonlarından birisi olan Samsung ATIV S geçtiğimiz günlerde satışa çıkmıştı. Bugünlerde ise kulislerde yeni bir dedikodu dolaşıyor: Samsung Ativ Odyssey. Gelen bilgiler arasında bu modelin, Samsung Ativ S’den daha düşük bir model olacağını yani daha çok orta gelirli insanlara hitap edeceği düşünülüyor.

samsung ativ odyssey
samsung ativ odyssey

Ancak bu akla teknik donanımı az bir telefon olduğunu da getirmemeli. 4 G teknolojisine sahip olacak olan telefon HD ekran teknolojisine de sahip. Ayrıca ekran hakkında Ativ S’e göre biraz daha küçük olacağı konusunda da ufak tefek dedikodular mevcut.

Kısacası Samsung’un orta düzeyin biraz üstü bir modeli olacak olan Samsung Ativ Odyssey çok kısa sürede satışa sunulacak. Bu modelin satışa sunulacağı ilk yer, Amerikan Pazarı olarak düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.