Yoğun iş tempolarının artık ofislere taşındığı düşünüldüğünde kimi iş türlerinin ofis ihtiyaçları da genişlemiş ve bu anlamda kiralama ve mekan gereksinimleri de çeşitlenmiştir.

Bu doğrultuda etkin çözümler sunan uygulamalar yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de ilgi görmektedir. İstanbul’da hazır ofis ihtiyacını bu anlamda karşılamanın ilk adımları da gün be gün artarak atılmaktadır.

istanbul'da hazır ofis
istanbul’da hazır ofis

İstanbul’da sanal ofis avantajları çok yönlü olarak ele alınmıştır. Bir ofiste ihtiyaç duyulabilecek bütün imkanları sunan bu ofisler sayesinde ihtiyacınızı ihtiyacınız kadar kullanma olanağına sahip olabiliyorsunuz. Sekreter, ofis malzemeleri ve hatta ulaşım da bu ofislerin başlıca avantajlarının ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Ofislerin yüksek maliyetli kiralama ve satın alma süreçleri, ekipman masrafları ve bakım giderleri şirketler için büyük mali yükler oluşturabilmektedir. Ancak sanal ofis sayesinde bir ofis için gerekli olabilecek bütün şartlar paketler halinde kullanıma sunulmakta ve bunun sonucunda toplantı gibi sıklıkla gerçekleştirilmeyen etkinlikler de profesyonel olarak sağlanabilmektedir.

Tek başına belli saatlerde çalışmalarını yürütmek isteyenler için de cazip olanaklar sunan bu ofisler ekonomik olarak da oldukça cazip teklifler sunmaktadırlar. Daha fazla bilgi için http://www.qbusinesscenter.com adresini ziyaret edebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

3 comments on “Sanal Ofis Şimdi de Türkiye’de

  • Çok güzel bir uygulama olmuş. Umarım yeterli ilgiyi görür ve Türkiye’de daha geniş alanlarda işlemeye başlar.

  • Eğer istikrarlı şekilde büyümeye devam edilirse çok güzel olur. İnsanlar daha rahat şekilde ve daha ekonomik bir şekilde işlerini yürütebilirler.

  • Sadece ihtiyaçlar doğrultusunda değilde tamamen ofis olarak kullanılabilme imkanı varsa eğer. Yani geçici değilde sürekli olarak kullanım mevcutsa herkesin tercih edebileceği bir seçenek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.