Önümüzde ki ekim ayı içinde başlayacak olan depreme dayanıklı olmayan binaların yıkımı piyasaları önemli ölçüde hareketlendirecektir. Bunun yanıda yıkım yapılan binanın yerine yeni bina yapılması zorunluluğu da inşaat sektörünün uçmasına neden olacaktır. Bu nedenle bu sektöre yapılacak iş yatırımları önemli kazançları da yanında getirecektir.

Her inşaat da onlarca kişinin çalışacak olması bunların nakliyesini ve servisini de gündeme getirecektir. Bunun için de bu günlerde satılık minibüs piyasası önemli derece de hareketlenmiştir. satılık çekici gibi diğer konuya bağlı araçlarda da satışlar artmıştır.

satılık minibüs
satılık minibüs

İnşaatlarda ihtiyaç duyulacak olan birçok malzeme de şimdiden rağbet görmeye başlamıştır. Özellikle satılık dorseler bugünlerde yok satmaya başlamıştır. Hem taşımacılık da hem de barınma ile düşünülen satılık dorse birçok ihtiyaca karşılık vermektedir.

İnşaat sektöründe kullanılacak tüm iş makineleri ve araçların önümüzdeki dönemlerde kara borsaya düşeceğini bilmenizi isterim. Bu yüzden elinizi çabuk tutarak eksiklerinizi tamamlamanız gerekir. Bunun için size www.eticariarac.com.tr size yardımcı olacak bilgileri sağlayacaktır. Geleceğiniz garanti altına almak için acele etmeli ve bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

3 comments on “Satılık minibüs alarak kendi taşımacılığınız kendiniz yapın

  • Ağır araçların maliyeti gerçekten pahalıya patlıyor. Kiralamak mecburi.. Taşımacılık ise bitmiş durumda ne yapacaz bakalım hayırlısı..

  • Oğuz beye katılıyorum. Ticaret araçlarda bitiyor gibi.. Minibüs işi eskisi gibi kazandırmıyor ama yinede şükür. 🙂

  • İnsanın eli ayağı dolaşıyor. Piyasa artık çok değişti. Araba kiralamaktan başka çözüm yok. Kamyonlar zaten bitti. Satın alacağıma kiralıyorum daha iyi. Hem karlı..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.