Günümüzde birçok farklı sektörde artık en çok ön plana çıkan satın alma kuralı, “satın sonrası servis desteği” ya da bir diğer ifadeyle “satış sonrası teknik destek” olarak kendini gösteriyor. Çünkü belkide çok yüksek miktarda ödemeler yaparak alacağınız bir teknik cihazdaki arıza sebebiyle tüm paranız çöpe gidebilir ve bu tehlikenin varlığı bile sizi ürün satın almasından geri tutacaktır.

arçelik servis
arçelik servis

İşte bu sebeple firmalar satış sonrası teknik destek konusuna büyük ağırlık vermekte ve özellikle beyaz eşya sektöründe Türkiye çapında çok geniş bir servis bakım ağı kurulmaktadır.

İşte bu konuda en çok titizlik gösteren firmalardan birisi de Arçelik markasıdır. arçelik servis konusunda detaylı araştırmalar yaptığınızda bu konu üzerine çok fazla derecede eğilindiğinin farkına varabilirsiniz.

Eğer arçelik beyaz eşya cihazlarınızdan herhangi birinde sıkıntı var ise Türkiye’nin her yerindeki arçelikservis noktalarından herhangi birisini arayarak çok kısa sürede ürün için arçelik servisi istediğiniz adrese gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu konuda size önerebileceğimiz online arçelik servis noktalarından birisi de http://www.arcelikservisasia.com olacaktır. Site üzerinden servis yetkililerine ulaşabilir ve 0216 366 1 711 numaralı telefondan sıkıntılarınızı iletebilirsiniz.

3 comments on “Satış sonrası servis desteğinin önemi

  • satıs sonrası servis destegı cok onemlıdır herhangı bı durum acısından

  • arcelıkten bı urun aldım yasadıgım arıza sonrası servısı aradım oldukca ılgılendıler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.