Düşmanları birer birer ya da toplu olarak yok etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. İnternette bulabileceğiniz en eğlenceli ve en heyecanlı Savaş Oyunları, size bırakın zamanı ve mekanı kendinizi dahi unutturacak. Bu oyunların büyülü dünyasına siz de hızlı bir dalış yapın ve birbirinden dinamik oyunlar arasından hemen seçiminizi yaparak oyuna başlayın. Adresiniz www.savasoyunlarim.net, istikametiniz silahlar ve göreviniz ülkenizi düşmanlardan korumak! Hazırsanız saldırıya hemen geçebilirsiniz.

Savaş Oyunları
Savaş Oyunları

 

Oynarken aynı zamanda çok eğleneceğiniz Savaş Oyunu için üye olma veya ücret ödeme gibi işlemlerden geçmek zorunda değilsiniz. Bu adreste prosedürler yerini eğlenceye ve hıza bırakıyor. Oyun için kısıtlı bir süreniz varsa o süreyi oyuna erişebilmek ve açabilmek için harcamak yerine bu adrese ulaşarak bir tek tıklama ile eğlencenizi başlatabilirsiniz.
Bilgisayar oyunlarınsa savaş yapmaktan hoşlananların favorisi olan Asker Savaşı da bu adreste yer alıyor. Sizlerin beğenisini kazanan oyunları buluşturarak savaşçıların hizmetine sunan adreste farklı kategorilerde bulunan oyunlara da ulaşabilirsiniz. Savaşınıza ara verdiğinizde mutlaka diğer kategorilere de göz atın.

3 comments on “Savaşarak eğlenin!

  • Resimdeki oyun call of duty 2. Çok mükemmel bir oyun oradaka yandan yuvarlar şarlörlü tabanca çok hoşuma gidiyor. Birde kanas..

  • Evet bu oyunu biliyorum. Burada bir tabanca vardı. Silah daha doğrusu, tek patlar yani. Parabellum ya da diğer adıyla luger p-08. Amcamda var ve müthiş bi silah.

  • Savaş oyunlarından ara verdiğinizde diğer kategorilere de bir göz atın demişiniz de ara veremiyorum. sıkıntı orada. Yoksa bakıcam yani 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.