Bayanların %70 ‘ine yakın bir kısmının genel sorunu haline gelen kilo problemi Elma Krom Kapsül (Seda Sayan Önerdigi zayıflama Ürünü) sayesinde 1 ayda net 4 ile 12 kilo arasında zayıflayabileceksiniz.

Elma Krom Kapsülü içerisinde ne var ki bu şekilde zayıflatıyor ?

Kalıcı kilolarınız ile veda etmeniz için çok kısa zaman kaldığından emin olabilirsiniz. Elma Krom kapsulü, tüm diyet listelerinizi alt üst edecek doğal yapısıyla size zayıflama sürecinizde tek yardımcı olmaya aday diyebiliriz.

İçerdiği B grubu vitaminler ile vücudun vitamin dengesini sağlayan elma krom, aynı zamanda bağışıklık ve sinir sistemi üzerinde de etkilidir.

Vücut sağlığı açısından büyük faydaları olduğu bilinen ve yüzyıllardır kullanılan elma sirkesi ürün bileşenleri arasında %7 oranında bulunurken, krom pikolinat bileşeni ise %12 civarında bulunmaktadır.

Yapısında çeşitli oranlarda bulundurduğu diğer bileşenler ise; ayçiçeği yağı, balmumu (koyulaştırıcı), gliserin (emulsifiye), su, boyar madde ve balık jelatini bileşenleridir…

Ürün İçeriği: Elma şırası sirkesi ekstraktı ( 7%) , krom pikolinat (%12), soya lesitin, vitamin B3, vitamin B5, çinko, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B11, vitamin B12, yardımcı madde (ayçiçeği yağı), boyar madde, emulsifiye (gliserin), su, koyulaştırıcı (balmumu), balık jelatini.

Kısacası Elma Krom Kapsül:

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak besinler içerisindeki kalorinin kısa sürede yakılmasına,

Kalsiyumun vücutta daha verimli kullanılmasına,

Uzun süre kullandığınızda, kemik ve eklemlerinizdeki sertlik ve sıkıntıların geçmesine,

Yüksek tansiyonun oluşmasını engellemeye,

Elmanın özü olan asetik asit nişasta emilimini azaltmaya ve mide boşalmasını geciktirmeye,

Asidik yapısından dolayı ve içerdiği enzimlere bağlı olarak yağ yakımına destek olarak kilo vermeye,

yardımcı olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.