Servis sektöründe büyük bir yenilikle karşınızdayız.Sizler için hizmet veren 444 1 494 çağrı merkezi ekibimiz artık online olarak da hizmet veriyor. Peki nasıl mı?

http://www.siemens-servisi.com adresi ile oluşturduğumuz platformda siz değerli müşterilerimize farklı hizmetler sunuyoruz. Sitemize girdiğiniz an da firmamız hakkında bilgi alabilir ve teknik ekibimize göz atabilirsiniz. En önemlisi ise; servis formu butonu…

Siemens Servisi

Bu seçeneğe tıkladığınız an da karşınıza sizlere ait kısa bilgileri doldurmamızı isteyen bir form çıkıyor, bu bilgileri girdikten sonra onaylayıp göndermeniz yeterli, bu sayede arıza talebiniz o an bizlere ulaşıyor ve anında geri dönüş yaparak siz değerli kullanıcılarımızın evlerine arıza tespiti için konuk oluyoruz.

Günümüzde birçok işi online olarak gerçekleştirebiliyoruz servis sektörüne de bu yeniliği ve kolaylığı eklemek istedik ve siz değerli müşterilerimize böyle bir ortam sağladık çağrı merkezimizden bu işlemi yapabileceğiniz gibi online olarak gerçekleştirmeniz de artık mümkün.

Kaynak : http://www.siemens-servisi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.