Ekonomik kriz tüm dünya şirketlerinde olduğu gibi, ülkemizdeki şirketleri de epey zorlamıştır. Birçok şirket çalışanlarının maaşlarını dahi ödemekte zorlandığı için, çalışan sayısını azaltmış ve ekonomik yaptırımlara gitmiştir. Şirketleri bu durumdan kurtaracak tek çözüm ise, şirket içerisine sağlanacak bir sıcak para akışıdır.

Nakit sıkıntısında olan şirketler için benim önerim oldukça cazip kredi imkanlarını değerlendirmeleridir. Çünkü birçok banka şirketlere özel faiz oranlarıyla kredi vermektedir.

kredi hesaplama
kredi hesaplama

Eğer bir şirketiniz var ve nakit akışı konusunda sıkıntı çekiyorsanız, hemen kredi olanaklarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, kredi hesaplama imkanı sunan birçok site vardır. Bu siteleri araştırarak, çektiğiniz krediyi hangi şartlarda geri ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ayrıca gidip direk bankalarla birebir görüşmeniz de bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle bankaların şirketlere özel cazip kampanyalarını takip etmelisiniz. Bu kampanyalarda bankalar şirketlere oldukça düşük faizli ve kolay geri ödeme şartları bulunan kredi imkanları sunmaktadır.

Kredi imkanları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, http://www.enuygun.com/kredi/kredi-hesaplama sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu sitede bulunan, kredi hesaplama yazılımı da işinize yarayacaktır.

3 comments on “Şirketler İçin Cazip Kredi İmkanları

  • İşyerimi bütüyeceğim. Ortalama 100 bin tllik bir krediye ihtiyacım var. Kredi çekmek için ne yapmam gerekiyor ?

  • Yeni bir şube açacağız. Bunun için kredi çekeceğiz. Şimdiki yerimizi hipotek ederek çekebilir miyiz ?

  • İşyerimize bir makine alacağız. Epey pahalı. Kredi çektiğimizde 1 sene sonra hepsini ödesek faizleri düşüyorlar mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.