Bilindiği üzere Pinterest resim servisi resim eklemeyi, resimlere yorum yapmayı, resimlere bakıp başka bir yerde paylaşma imkânı sağlayan bir resim servisidir.

Bu servisle yaşadığınız sevinçleri, hüzünleri resmettiğiniz anda yükleyerek eşinizin, dostunuzun bu fotoğrafları görmesini sağlayıp beğenilerine sunabilirsiniz. Elbette insanlar yaşadıkları anıları anlatmak ve etrafındaki insanlarla paylaşmak isteyebilir. Bazen de bir fotoğraf orada yaşanılan her şeyi anlatmaya yetebilir. Bu da fotoğrafın büyüsüdür.

Pinterest
Pinterest

Hoşlanılan fotoğraflar beğenilebilir, başkalarının görmesi de sağlanabilir. Pinterest bu hizmeti kullanıcılara sunmada ileri gelen uygulamalardan biridir. Beğen butonu ve paylaş butonuyla bu hizmette kolaylığı sağlar.

Bu butonu eklemek de zor gözükebilir, aksine kolay bir işlemdir. Bu buton eklenip, fotoğraf paylaşıldıktan sonra beğenilerin ölçülebilmesi için beğen butonu, çevrenizdeki insanların da görebilmesi için paylaş butonu ile yayılması sağlanabilir. Sosyal ağlar arasında bu paylaşım butonları arasında yeni bir üye daha var.

Son zamanlarda ortaya çıkan Pinterest paylaş butonları arasında yerini aldı. Kullanıcıların hizmetine sunuldu. Bu butonu sitenize eklemenin yolu da şu kodlardan geçiyor:

&Description=< ?php the_title();?>” class=”pin-it-button” count-layout=”horizontal”>Pinteres

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.