Günümüzde insanların en çok kullandıkları arama motoru Google’dır. Bunun başlıca sebeplerinden biriside Google’ın yaptığı yenilikler ile insanların aradıkları bilgilere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamasından kaynaklanmaktadır. Ancak Google sürekli bir şekilde yenilik yapmasından ve Google algoritmasını değiştirmesinden dolayı birçok site hak ettiği yeri bulamamaktadır.

google reklamları
google reklamları

Bu neden ile bazı profesyonel firmalar tarafından seo işlemleri yapılarak sitelere bu konuda yardımcı olmaya çalışmaktadır. Ancak sadece sitelere seo işlemi uygulamak yeterli değildir. Aynı zamanda da profesyonel olarak web tasarım da yaptırmanız gerekmektedir. Bu sayede Google standartlarına uygun bir web adresine sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda Seo işlemi profesyonel kişiler tarafından yapıldığından dolayı sitelerinizin içeriği de profesyonel bir şekilde hazırlamış olmalı ve sürekli güncel tutulması gerekir. Bu güncelliği de sitenize sürekli içerik girişi yaparak ve reklam vererek sağlayabilirsiniz. Reklam tercihinizi ise google reklamları yönünde uygulananız sizin için ekstra bir avantaj sağlayacaktır.

E-ticaret sitesi konusunda daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilmek ve seo işlemleri ile ilgili yardım alabilmek için http://www.webtasarimmarket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

2 comments on “Siteniz Üzerinden Google Reklamları İle Para Kazanın

  • Ben daha önce google adsense sisteminden çok iyi paralar kazandım. illa bir firmayla çalışma olmadan da yani kendi başınıza da bir yerlere gelebilirsiniz. Ama sık çalışma ve bol zaman gerekli.

  • Ben site yapmayı öğrenmek istiyorum. Bir kaç bedava blog kurdum. Ama sizin bu anlattıklarınızdan pek bir şey anlayamadım. Mesela nereden veya kimlerden öğrenebilirim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.