NAK arama kurtarma, Bursa’da faaliyet gösteren bir kurtarma ekibidir. Tamamen gönüllü katılımcılardan oluşmaktadır. Gönüllü kurtarma ekibi, olağanüstü durumlarda, felaketlerde insanların yardımına koşar. Bu özelliğinden dolayı her geçen gün gönüllü katılımcılarının sayısının arttığı da bilinmektedir.

Aynı zamanda bu ekip, Bursa ilimizin en fazla faaliyet gösterin kurtarma ekipleri arasında yer almaktadır. İyilik yapmak için herhangi bir yatırıma ihtiyacınız yoktur. Bazen kurtarma çalışmalarına katılarak fayda gösterebilirsiniz. Yada arama kurtarma faaliyetlerinin tanıtılması ve daha fazla kişinin katılması için çalışmalar yapmak adına ekibimize yardımcı olabilirsiniz.

Unutulmaması gereken en önemli konu, ne kadar güçlü yada sağlıklı olursak olalım her zaman için yardıma ihtiyacımız olacağı gerçeğidir. Her türlü doğal afetlerde sizlerin yardımına koşmak için hazır bulunan arama kurtarma ekibimizin tanıtılması için bize yardımcı olabilirsiniz.

Faaliyet alanımız, doğa sporları ve trafik kazalarından her türlü doğal ve insan kaynaklı felakete kadar geniş bir yelpazede uzanmaktadır. Biz her zaman için hazırız. Fakat bu konuda desteklerinizi bizden eksik etmemenizi bekliyoruz. Tüm sponsor sayfası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.. Arama kurtarma faaliyetlerinin en aktif şekilde yürütüldüğü ekimizin internet adresini ziyaret edebilirsiniz. http://www.nak.org.tr adresimize davetlimizsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.