İnternetin sağladığı imkanlar ülkemizdeki bürokrasiyi tamamen ortadan kaldırmasa da oldukça da iyileştirmiştir. Özellikle sgk haber bu konuda başımızı çok ağrıtırdı. emekli aylık bilgisi için bile saatlerce sıra beklemek durumunda kalırdık. Günümüz teknolojisi ile bunu internet ortamına taşıdıktan sonra sgk çalışanları tüm bilgilerine rahatlık ile ulaşmayı başarmıştır.

sgk
sgk

İnternetin sağlamış olduğu bu fırsatlar ile emekliliğimize ne kadar kaldığını bile öğrenebilmekteyiz. Bunun yanında emekli yaşımızın ne olduğu ve kaç yaşında emekli olacağımızı da görmekteyiz. Emekli maaşımızın ne kadar olduğu ve buna benzer birçok konuyu göreceksiniz.

ssk sitesi bu noktada çok başarılı ve kolay kullanılır bir site yapmış ve bunu internet acemilerinin bile kullanılabilir hale gelmesini sağlamıştır. Tüm bilgiler ayrı başlıklar haline getirilmiş o başlıklar içinde hangisi sizi ilgilendiriyor ise onu tıklamanız ve bilgilerinize ulaşmak www.sgk.net anlamını taşımıştır.

Bu nedenle siz de ne öğrenmek isterseniz her türlü kişisel bilgilerinizi internet ortamında bulacaksınız. Tüm bu bilgiler için yapmanız gereken ilk iş hemen ssk sitesini ziyaret etmek olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.