Ülkemizin en çok sosyal sigortalılık sorgulaması her zaman ssk olmaktadır. Bunun nedeni  ssk ile çalışan kişiler ödemelerini kendi yapmadığından ödemelerin yapılıp yapılmadığını takip etmek isterler. Bunun yanında ssk sorgulama yapmak ve kaç gün sonra emekli olacağını öğrenmek isterler.

ssk
ssk

Ssk sorgulama ile kişisel tüm bilgilerinize ulaşmanız mümkündür. Ssk sorgulama ile emekliliğinize kaç gün kaldığını öğrenebileceğiniz gibi borcunuz var ise onu da görürsünüz. Ssk sorgulama ile işverenler de kendi ödemelerini takip edebilirler. Bunun yanında ssk ile ilgili tüm gelişmeler sitemiz aracılığı ile takip edilebilmektedir.

Ssk günümüzün en çok üyeye sahip kurumu olarak doğal olarak da en çok ziyaret edilen web sitesi olmaktadır. Ülkemiz insanının en çok merak ettiği konuların başında ne zaman emekli olacağı gelir. Bunun için emekliliğine daha çok olmasına rağmen yine de ssk sorgulama ihtiyacı duyar. Çoğumuz ssk ödemelerimiz yapılıyor diye baktığımız gibi işverenler de borcunun ne kadar olduğunu görmek için ssk sorgulama yapmaktadır.

Ssk ile ilgili tüm kişisel bilgilerinize ulaşmak ve sorgulama yapmak için öncelikle www.ssk.net sitesini ziyaret etmeniz gerekecektir. Buradan her türlü bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır.

3 comments on “Ssk haberleri ve sorgulama için yapılması gerekenler

  • Bir emelilik danışmanına gittik bizden bir miktar para istedi verdik sonra kendisine bir daha ulaşamadık. En güzeli kendi işini kendin halletmen. Bu site iyi bilgi veriyor.

  • Ben 92 de işe başladım. yaklaşık 20 senedir çalışıyorum hiç ara vermeden. 76 doğumluyum ne zaman emekli olabilirim ?

  • En çok emelilik haberleri yayınlayabilirseniz onlar daha ilgi çekiyor. Kendimizden biliyorum o yüzden 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.