Balayı Hazırlığı 

Düğün öncesi yapmanız gereken bir sürü iş vardır ama korkmayın, düğünden sonraya düşünmeniz gereken tek bir konu kalmıştır; o da balayıdır. Ve sonsuza dek mutlu yaşadılar süreci balayı günleriyle başlar. Yeni evlenen çiftlerin birbirlerini her açıdan tanıyacakları balayı günleri aynı zamanda tatil günleridir. Balayı turları bu amaçla düzenleniyor, katılmak da çok hoş bir fikir olabilir. Nasıl olacak sorusunun yanıtını ise Düğün Mevsimi sitesi veriyor ve balayı günleriniz için değişik alternatifleri size topluca sunuyor. Yani balayı hazırlığı için size yardımcı olacak bir arkadaşınız var.

Antik Çağlardan Beri Süren Gelenek

Yeni evlenen çiftlerin bir ay boyunca birbirlerine ballı şerbet ikram etmeleri eski Avrupa kabilelerinde rastlanan bir gelenekmiş. Balayı fikrinin buradan kaynaklandığı düşünülüyor. Bu bir şehir efsanesi de olabilir ama sonuçta mutluluk verici günler olduğu kesin.

Size ve eşinize özel, unutulmayacak hatıralarla dolu bir balayı planlamanız için, balayı hazırlığı için, balayiı formatına göz atmanız yeterli. Evliliğinizin ilerleyen yıllarında gülümseyerek hatırlayacağınız bir zaman olacak.

balayı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.