Boş vakitlerimizi değerlendirmek için oynadığımız oyunların başında okey gelmektedir. Okey oynama alışkanlığı sadece günümüze ait olmayıp geçmişten beri çok sevdiğimiz bir eğlence tarzıdır.

okey oyna keyfi yaşamak için eskiden kahve ve çay bahçeleri gibi yerlerde toplanıp oynarken bazı hallerde evlerde toplanma ile bu zevkimizi yerine getirirdik. Günümüz internet teknolojisi her zaman bu fırsatı bulamayanlar için bir cankurtaran simidi olmuştur.

canlı okey
canlı okey

Okey oyna zevki yaşamak elbette yoğun iş temposu ve zaman bulamamaktan kaynaklı sorun olmaktadır. Fakat internet bu olanaksızlığı ortadan kaldırmış ve her fırsatta canlı okey oynama fırsatını vermiştir. İnternette oynadığımız okey ile hiç tanımadığımız kişiler ile aynı zamanda sohbet etmek ve yeni arkadaşlıklar kurmakta mümkün olmaktadır.

Canlı okey günümüzde internet üzerinde en çok oynanan oyunların başında gelmektedir. Gerek ülkemizden gerekse de dünyanın her ülkesinden edineceğimiz arkadaşlar ile kıyasıya bir mücadele içine gireriz.

Sizde bu keyifli mücadele içinde yer almak isterseniz yapmanız gereken tek şey http://www.okeye.gen.tr sitesini ziyaret etmek olmalıdır. Kopmadan saatler boyunca okey oynamak için binlerce kişi sizi bekliyor olacaktır.

3 comments on “Teknoloji olanakları ile canlı okey

  • Bende tam bir okey bağımlısıyım. Bir gün oynamasam elim ayağım titriyor. O derece yani.

  • Okey oynarken sohbet etme arkadaş edinme imkanı da sağlıyorsa oynanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.