Telefon Dinleme cihazları ve özellikleri

Hepimizin neler yaptığını merak ettiğimiz, sevdiğimiz kişiler olabilir. Özellikle günümüzde aldatma vakalarının çoğalmasıyla birlikte bu ihtiyaç giderek artmaktadır. Evliyseniz işe gittiğinizde eşinizin ne yaptığını, kimlerle görüştüğünü öğrenmek için telefon dinleme gibi bir olayın olmasını isteyeceğinizi çok iyi biliyoruz ve şu ana kadar duymadıysanız şimdi sizlere söylüyoruz ki piyasada çok sayıda telefon dinleyebilmek için cihazlar mevcuttur.

casus telefon dinleme

Dinleme cihazları çeşitli özellikleriyle birbirinden ayrılmaktadır bazıları monte edilirken bazıları ise normal bilgisayar programlarının cep telefonuna yüklenmesiyle beraber uygulamanın çalışmasıyla gerçekleşir. Uygulama hiçbir şekilde ne telefonda uygulamaların içerisinde, ne ekstra bir sinyal ne de konuşurken cızırtı çıkartması gibi bir durum söz konusu değildir.

Bu tür casus telefonlar merak ettiğiniz kişinin kimlerle konuştuğunu ve neler konuştuğunuzu öğrenmenizi sağlayacaktır. Genelde bu tür ürünler tek IMEI numarası için geçerli olduğundan başka telefonlarda da kullanabilirim düşüncenizi aklınızdan çıkartırsanız iyi edersiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.