İnşaat sektörünün zirvelerinden birisi olan toki insanlara huzurlu, mutlu yuvanın anahtarlarını vaat ediyor. Her kesime hitap eden bu kuruluş, vatandaşın eskiden hayal bile edemeyeceği yaşam alanlarını, uygun biçimde halka sunmaktadır.

Kayseri’de öğretim görevlilerine ve üniversite personeline ev sahibi olma imkânı sağlayarak eğitimciye ve halka hizmet eden kişilere ne kadar değer vermiş olduğunu göstererek Kayseri toki evlerini onlar için inşa etmiştir. Personelin üniversiteye ulaşımında rahatlamasını sağlayarak, eğitime ve eğitimcinin kurum adına değerli olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Kayseri toki evleri
Kayseri toki evleri

İçerisinde bir okul, halı sahalar, oyun parkı ve yeşil alan barındıran bu site, geleceğimizin yetişkinleri olacak olan çocukların gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Karadeniz yeşil alanlarıyla, yaylalarıyla, temiz havasıyla ve insanıyla herkesin gıpta ile baktığı müthiş bir bölgedir. Zonguldak bu bölgenin küçük ama bir o kadar da güzel olan bir şehridir. Bu şehre de TOKİ yatırım yapmış ve Zonguldak toki evlerini inşa etmiştir.
TOKİ ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa http://www.tokiweb.com adresinden ulaşabilir. Sizin çevrenizdeki yatırımları hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

3 comments on “Toki

  • ben öğrenciyim ve kaldığım evlerde yalıtım nedeniyle biraz komşulara rahatsızlık veriyordum şimdi tokideyim daha şikayet almadım.

  • haklı olarak estetikten biraz kaybediyor deniyor fakat bazı tokiler bu durumu da aşmış fıransız pencereler falan var güzel bir görüntü olmuş

  • her kesime hitap etmesi güzel kimisi daha ucuz olsun küçük olsun der kimiside daha büyük ister.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.