İnternete çevirmeli modemlerle bağlanılan erken dönemlerde irc odalarında yavaş yavaş yaygınlaşan bir kavramken günümüzde pek çok işin yanı sıra web masterlar için de olmazsa olmaz bir eylemden bahsediyoruz; internet jargonundaki ismi ile ping atmak…

Seo çalışmaları ve diğer işlemler için ping atma işlemine ihtiyaç duyan kişilerin en büyük ortak sorunu hiç şüphe yok ki toplu ping atımlarında sorun çıkarmayan ping servislerinin sayılarının bir hayli kısıtlı olmasıdır.

toplu ping yollama
toplu ping yollama

Maalesef pek çok kişi ping atmak için girdiği sitelerde bir anda kendini alakasız sitelerde bulabiliyor; her yeri kaplayan reklam görselleri arasında kaybolabiliyor ya da yetersiz sağlayıcılarda ping atmak için boş yere zamanını harcayabiliyor.

Şimdi size tanıtacağımız site ise ping atmayı bir sorun olmaktan çıkaran, kullanışlı bir sağlayıcı. Pingfarm.com adresinde ikamet eden bu ping servisi ile ping atma işlemlerinizi sorunsuzca halledebileceksiniz. Pingfarm.com un çoklu ping atımlarını ıstırap olmaktan çıkaran ara yüzü ile gönderim listenizi sitedeki alana yerleştirip hiç zahmete girmeden işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik gereksiz reklam trafiğinden de arındırılmış bu site ile ping atmak artık daha kolay.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.