Geçtiğimiz günlerde kullanmakta olduğum internetimi kapattırmak ve yeni bir kampanyaya dahil olmak istedim. Kullandığım internet firmasını da hız problemlerinden dolayı tercih etmek istemedim. Sıkıntı internet kullanım hızı olunca birkaç iş arkadaşım bana TTNET Fibernet uygulamasını önerdi. Bulunduğumuz bölge de merkezi olur düşüncesiyle TTNET Fibernet hizmetinden faydalanmak istedim.

Fibernet dediğimiz kavram da TTNET tarafından sunulan fiber optik internet kullanım hizmetinin kendisi diyebiliriz. Yani adsl kullanımında maksimum 8 mbit internet kullanabiliyorken, fiber optik kullanmaya başladığımda en az 20 mbit internet kullanabilme fırsatım oluyor. Tabi bunun için TTNET başvurusu yapmak gerekiyor.

ttnet bayileri
ttnet bayileri

Ankara’da yaşadığım için gittiğim TTNET şubesindeki yoğunluktan dolayı çok fazla bekleme şansım olmadı. Bilişim çağında yaşadığımız şu dönemde şubede sırada beklemek bana biraz mantıksız geldi. Konu hakkında internette biraz araştırma yapmaya karar verdim ve edindiğim detaylı bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

TTNET Fibernet başvurusu zamanı

Her şeyden önce şubeden başvurmaya nazaran internet üzerinden başvurma konusu bize zamandan büyük tasarruf sağlıyor. Durum böyle olunca müşterilerin bu yönde beklentileri olacaktır, bunun da bilincinde olan TTNET yetkilileri konu hakkında profesyonel bir çalışmaya imza atmış ve online TTNET başvurusu hizmetiyle bizi sırada bekleme derdinden kurtarmış görünüyor.

Adsl başvurusu için neler gerekli

Burada akla gelen sorulardan birincisi de TTNET başvurusu için gerekli olan belgeler nasıl temin edilecek sorusu olabiliyor. Online başvuru hizmeti de bu konularda profesyonel çözümleri içerdiği için benden geçer notu almayı başardı. Yapmamız gereken şey online formu doldurmak. Ardından kurye adresimize kadar gelerek gerekli belgeleri bize ulaştırıyor. Ufak birkaç imza işlemini yapıyoruz ve sonrasında başvurumuz alınmış oluyor. Yani evden çıkmadan gerekli tüm işlemleri yapabiliyorum. Ben bu işlemleri yaptım ve yaklaşık olarak 2 gün içerisinde internetim aktif hale getirildi.

Bu konuda siz de TTNET başvurusu yapmayı düşünen kişilerden biriyseniz www.ttnetbasvurusu.com adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve site üzerinden tüm sorularınızı yetkili kişilere ulaştırarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

3 comments on “TTNET başvurusunu internetten yapabilir miyim?

  • Ben yıllardır ttnet adsl kullanıyorum son derece memnun olduğumu söyleyebilirim. Eskiden bağlatmak daha uzun sürerdi artık çok daha kolay bence

  • Adsl’i ilk çıktığı günden bu yana kullanıyorum ne derlerse desinler hem hızlı hem de en kalitelisi ttnet adsl diğer markaları da kullandım ttnetten vazgeçmem

  • Ttnet satın almak istiyorum başka bir marka ile çalışıyordum hem yavaş hem kalitesizler bu sebepten ttneti nasıl bağlatabilirim acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.